11. 08. 2016 1935
Maggie Sottero je jedna z nejznámějších a nejvyhledávanějších značek svatebních šatů na světě. Značka Maggie Sottero vznikla v roce 1997. Maggie Sottero nabízí v podobě svých šatů originálního designu a jedinečných střihů také luxus a vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. I to byl důvod, proč jsme se rozhodli v našem salonu EL v Brně nabízet svatební šaty právě značky Maggie Sottero.

Svatební šaty Maggie Sottero jsou navrhovány designéry z australského Sydney i amerického Salt Lake City a právě tato mezinárodní spolupráce a různorodost vnesla do šatů unikátní eleganci a kvalitu.
 
Kromě originálního designu, naše nevěsty v šatech od Maggie Sottero pocítí na sobě luxusní materiály, krystalky Swarovski a zažijí Maggie Magic. Šaty jsou navrženy tak, aby postavu zoštíhľovali, případně její zvýraznily ty pravé neodolatelné křivky.

Jaká je nová kolekce Maggie Sottero dnes?
Kromě klasických elegantních a romantických střihů a stylů, nová kolekce se zaměřuje i na retro styl 30. let minulého století, éry Great Gatsbyho, která se vyznačuje zejména štrasem, krajkou a užšími střihy.

Velkým hitem této kolekce jsou také dekorované krajkou hřbety, které nevěstě dodají ještě více elegance a originality. Navštivte náš salon EL v Brně a podívejte se živě např. i tyto modely svatebních šatů Maggie Sottero:

...a další v ponuke Svatebních šatů Salonu EL Brno.

Přečtěte si také

Svatební salon Brno - Salon El

Historie svatebního salonu v Brně, konkrétně Salonu El sahá nepřímo až do roku 2005. Tehdy jsme v Bratislavě otevřeli náš nový svatební salon EL.

771 Číst

Pozor na čínské svatební šaty

Jako budoucí nevestička, právě stojíte před otázkou. Vaše vysněné šaty jste našli i na internetové stránce s čínským zbožím v podezřele nízké částce. Stojíte před otázkou: Riskovat to a koupit si číns...

1347 Číst

Nová kolekce - šaty LAURALEE

Šaty Lauralee jsou ideální pro beznadějné romantičky :), které touží být éterickou, ale zároveň originální a nadčasovou nevěstou. Sukně těchto šatů se skládá z několika vrstev jemného tylu a je taktéž...

664 Číst

Maggie Sottero a svatební salon EL v Brně

Maggie Sottero je jedna z nejznámějších a nejvyhledávanějších značek svatebních šatů na světě.

1935 Číst