Správný účes z vás udělá krásnou nevěstu

Potkala jste svého milovaného a určili jste již datum svatby? Váš velký den se neodvratně blíží a vy přitom musíte myslet na mnoho věcí. Zajistit hudbu pozvat hosty, vybrat jídlo, objednat fotografa. A co je možná pro mnohé z vás nejdůležitější – zdokonalit svůj vzhled. Uvědomte si, že svatební den není jako každý jiný. Právě naopak. Je to neopakovatelný zážitek, na který nikdy nezapomenete, a proto byste mu měli věnovat veškerou svou pozornost. Pravděpodobně již máte vyhlédnuto několik modelů svatebních šatů a možná jste už i dokonce našla ty pravé, které mezi všemi nádhernými kousky vyhrály a padnou vám jako ulité. Vaše šaty je velmi důležité podtrhnout doplňky, jako jsou bílé rukavičky, které vám dodají eleganci, či šperky, které vás ozdobí a šaty zvýrazní.  

Vlasy – nejkrásnější ozdoba ženy 

V žádném případě nesmíte zapomenout ani na vlasy! Vlasy jsou ženská koruna krásy a bez správného účesu výsledek nebude takový, jak očekáváte. Účes by měl vytvářet soulad se svatebními šaty, s make-upem a hlavně lichotit vaší tváři. Mnoho žen nemá vlasy tak husté, lesklé či dlouhé, jak by chtěli. Mají obavy, že ani zkušený kadeřník na jejich hlavě nic nevyčaruje. Starosti však mohou okamžitě hodit za hlavu, protože díky novodobému trendu clip-in vlasům, které se používají po celém světě, žádný problém mít nebudou.  

Co jsou to clip-in vlasy? 

Clip-in vlasy jsou stoprocentně lidské vlasové prameny různých odstínů a barev. Pokud vám barva nesedí, můžete je obarvit a sladit tak s vašimi vlasy. Výhodou clip-in vlasů je, že je můžete upravovat stejně jako své vlasy, avšak o něco šetrnější, protože samy o sobě již nemají regenerační schopnost. Jejich nasazení je skutečně velmi jednoduché. Stačí si je sponkami připnout a během chvilky budete mít vlasy krásné dlouhé a husté. Pokud vás uspokojí nenáročný účes, nebudete potřebovat žádného odborníka a jejich aplikaci zvládnete i samy z pohodlí vašeho domova. Navíc si je můžete kdykoliv odepnout a vrátit se tak ke svému starému já. 

Vyberte si podle sebe! 

Vyhovují vám spíše kratší vlasy nebo dáváte přednost vlasům sahajícím až po pás? Vyberte si z různých délek od 38 až po 71 centimetrů. Pokud máte chuť experimentovat, zkuste clip-in ofinu či různé clip-in copy a copánky a clip in culíky pomocí kterých si vytvoříte nejen komplikovaný účes, ale i hladký vkusný drdol. 

Účes zvýrazněte doplňky – květy, sponkami či čelenkami, které vás zjemní a dodají vám patřičný půvab.  

Vy samy tak zařiďte, aby si vás nejen váš nastávající, ale i hosté pamatovali jako tu nejkrásnější nevěstu!