o nás

Svatební salon El, Brno

Svatební salon EL vám v Brně jako jediný nabízí originální a exkluzivní modely světoznámé značky MAGGIE SOTTERO a SOTTERO and MIDGLEY.

Svatební šaty Maggie Sottero jsou okouzlující již na první pohled. Okouzlí Vás Swarovského krystaly, precizní vypracování, luxusní materiály, toto vše Vám nabídnou šaty, které jsou jedny z nejžádanějších a nejoblíbenějších na světě. Na základě toho získala svatební značka MAGGIE Sottero, Sottero AND Midgley a její návrháři množství ocenění: šest cen Debi Awards, devět ocenění Desert Rose Awards, dvě ocenění Diva a tři ceny Dallas Rose Award. Náš svatební salon Vás okouzlí svým vkusem, elegancí a samozřejmě profesionální a příjemnou obsluhou. Pro extravagantnější nevěsty se nebojí experimentovat. Pro ty nevěsty, které jsou nerozhodnější pomůže být si jistější a sebevědomějšími. Nevěsty, které nevědí jaký model hledají, určitě najdou v salonu EL svatební šaty pro svůj výjimečný den.

V našem svatebním salonu EL v Brně naleznete také společenské šaty na různé příležitosti. Šaty různých barev, moderních i klasických střihů, zajímavých aplikací, které Vás udělají nepřehlédnutelnou na každé společenské události.

S radostí Vás přivítáme, poradíme a budeme se snažit splnit každou představu o svatebních šatech, protože jen výjimečné šaty dotvářejí jedinečný okamžik. 
Ochranná známka chrání především klientů. Proto vám na požádání můžeme vystavit Certifikát pravosti šatů Maggie Sottero. Vystavovat certifikát pravosti mohou pouze autorizovaní distributoři Maggie Sottero na originálních formulářích. Tento certifikát může být milou vzpomínkou ve vašem svatebním albu. 
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Svatební salon EL – Oblíbený svatební salon Brno