Vyběr svatebních šatů by se neměl podceňovat

Přece jen, je to Váš velký den D a proto je pro každou nevěstu velkou výzvou stát se na tento den opravdovou princeznou večera. Pojďme se podívat, co to pro nevěstu vlastně znamená.

Ať už patříte do jakékoliv kategorie typu ženy, všechny bez rozdílu na vyznání a styl života, chcete být přece přenádherné. Zde je několik rad, jak si šaty vybrat správně. První faktor je samozřejmě typ Vaší postavy.

Neměňte se před svatbou na jiného člověka. Respektujte svou postavu takovou jaká je. Šaty se samozřejmě dají různě přizpůsobit a proto nám věřte, svatbu si daleko více užijete, pokud na ní zůstanete sama sebou. Projeví se to například i přirozeným projevem na svatebních fotografiích.

Samozřejmě máte několik možností, jak se k vysněným šatům dopracujete. Šaty se dnes dají půjčit, koupit nebo nechat ušít na míru. V případě koupě nebo šití šatů na míru je volba jasná. Prostě víte, co chcete, a spolu se šikovným krejčím si šaty necháte ušít na míru. V obchodě zase nemůžete šaty doslova přizpůsobovat sobě, a výběrem jste samozřejmě omezené. Nezapomeňte, že šaty se použijí prakticky jedenkrát a proto je vhodné se zamyslet i nad ekonomickým ukazatelem. Proto zde máme mnoho svatebních salonů, které jsou skutečně vhodnou cestou, jak si šaty pořídit a ušetřit nemalé prostředky. Personál např. v našem salonu Vám velmi ochotně poradí a samozřejmě přizpůsobí šaty skutečně jako na míru. Zvažte proto právě tuto možnost.

Barva šatů je subjektivní pro každou nevěstu. Dbejte na to, aby šaty zářily a dokonale doplňovaly Vaši osobnost. Váš úsměv, Vaše pohyby, to vše je úzce spojeno s celkovým dojmem z nevěsty. Sladit proto třeba nejen tvar, ale i barvu a samozřejmě líčení. Doporučujeme poradit se s odborníkem.

Pozor na make-up při zkoušení šatů. Doporučujeme si zkoušení šatů dohodnout přímo se salonem. U nás v Salonu El Vám velmi ochotně poradíme a dohodneme termín.

Boty si na zkoušení šatů vezměte se stejnou výškou podpatku jako v den svatby. Je to důležité pro úpravu délky šatů přesně na tento rozměr. Dejte si pozor na subjektivitu a nechte se ohodnotit někým, kdo Vás zná a je ochoten Vám kriticky říct každý detail. Je důležité, abyste na své vysněné svatbě působily překrásně ale zároveň přirozeně. Hosté a rodina to přivítají.

Poznamenejte si své požadavky na šaty a v případě hledání těch správných šatů, tak budete mít chytrý našeptávač vždy po ruce.

Vaše šaty si vyzkoušejte v pohybu, určitě je nezkoušejte jen postavením se před zrcadlo. Zkuste si dřepnou, zkuste si sednout, zkuste improvizovat různé pohyby, které Vás pak v den D mohou potkat. Musíte se cítit pohodlně a komfortně. Není nic horšího, než když na video záznamu ze svatby si často něco upravujete, nebo dáváte najevo, že Vám na šatech něco prostě vadí.

Pokud si myslíte, že se ve vybraných šatech cítíte už opravdu výborně, udělejte si několik fotografií. Některé šaty sice živě vypadají skvěle, ale na fotografiích mohou působit hůře. Otestujte si to jednoduchými testovacími fotografiemi. Přece jen po svatbě zůstanou vzpomínky právě v krásných fotografiích. Bude úžasné, když jednoho dne své rodině ukážete, jak jste ve svůj den D zářily.

Odstín šatů si překontrolujte jednak pod umělým, tak i pod přirozeným světlem. I na to je třeba myslet a právě proto je vhodné, šaty skutečně vybrat důsledně. Vaše svatba bude exklusivní. Těšíme se na Vás. Svatební  Salon El – Brno.