Maggie Sottero a svatební salon EL v Brně

Maggie Sottero je jedna z nejznámějších a nejvyhledávanějších značek svatebních šatů na světě. Značka Maggie Sottero vznikla v roce 1997. Maggie Sottero nabízí v podobě svých šatů originálního designu a jedinečných střihů také luxus a vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. I to byl důvod, proč jsme se rozhodli v našem salonu EL v Brně nabízet svatební šaty právě značky Maggie Sottero.
Svatební šaty Maggie Sottero jsou navrhovány designéry z australského Sydney i amerického Salt Lake City a právě tato mezinárodní spolupráce a různorodost vnesla do šatů unikátní eleganci a kvalitu.
 
Kromě originálního designu, naše nevěsty v šatech od Maggie Sottero pocítí na sobě luxusní materiály, krystalky Swarovski a zažijí Maggie Magic. Šaty jsou navrženy tak, aby postavu zoštíhľovali, případně její zvýraznily ty pravé neodolatelné křivky.
Jaká je nová kolekce Maggie Sottero dnes?
Kromě klasických elegantních a romantických střihů a stylů, nová kolekce se zaměřuje i na retro styl 30. let minulého století, éry Great Gatsbyho, která se vyznačuje zejména štrasem, krajkou a užšími střihy.
Velkým hitem této kolekce jsou také dekorované krajkou hřbety, které nevěstě dodají ještě více elegance a originality. Navštivte náš salon EL v Brně a podívejte se živě např. i tyto modely svatebních šatů Maggie Sottero:
…a další v ponuke Svatebních šatů Salonu EL Brno.