12. 08. 2016 2333

Přečtěte si užitečné informace o tom, jak probíhá půjčování svatebních šatů v našem salonu EL v Brně. Každé nevěstě věnujeme maximální pozornost a je pro nás důležité, aby se nevěstou ve svůj jedinečný svatební okamžik cítila opravdu jako skutečná princezna. Proces je jednoduchý a zajistí individuální přístup.

1. Krokem je objednání se do salonu. Buď tak učiníte telefonicky +420 773 555 843 nebo e-mailem nasvatebnisalonel@gmail.com.

Dohodneme si čas, během kterého se náš personál bude s maximální ochotou a profesionalitou věnovat jedině nevěstě.

2. Návštěva salonu EL v Brně je klíčovým okamžikem. Nevěsty mají často předem prohlídnutou naši bohatou nabídku svatebních šatů na naší www stránce www.salonel.cz a také poznamenané modely, které se jim líbí. Pokud ne, velmi ochotně a rádi nevěstě pomůžeme vybrat její vysněné šaty u nás. Velmi často přijdou nevěsty s poradcem. Je běžné, že nevěstám samozřejmě dáváme doporučení i my v salonu a také nevěstu v šatech fotíme. Nevěsta má tak dostatek času se rozhodnout, které šaty budou její ozdobou v den svatby.

3. Zkoušení šatů a selektování vybraných modelů v prvním kole je velmi důležitá část příprav. Zkoušíme a doporučujeme různé doplňky jako např. závoj, bolerko, ozdoby do vlasů, bižuterie a pod. Snažíme se s nevěstou komunikovat a získat její charakteristiku co nejpřesněji. Každý typ ženy se obléká jinak. Ať jde o sportovkyni, romantičku, konzervativní osobnost nebo spíše extravagantní, vždy se snažíme tyto aspekty zahrnout do našich doporučení. Typ svatby, oblečení a postava ženicha, to vše jsou údaje, které nám napoví, jak dosáhnout maximální souhru všech faktorů a najít takové svatební šaty, ve kterých se nevěsta bude nejen cítit příjemně ale zazáří jako nikdy předtím.

4. Rezervace a sepsání objednávky svatebních resp. společenských šatů dle dohody.

5. dva až tři týdny před svatbou je takzvaná finální zkouška šatů s botami a doplňky. Šaty je stále možné doladit a upravit podle typu postavy.

6. Zpravidla ve čtvrtek nebo pátek před svatbou se šaty vyzvednou v salonu EL v Brně.

7. Závěrečná část je vrácení šatů po svatbě dle dohody. Zajímají nás všechny detaily a postřehy nevěsty. Její spokojenost a to, jak se v šatech cítila. Všechno jsou to velmi cenné informace, které nám pomáhají naše služby půjčování svatebních šatů v salonu EL v Brně neustále zlepšovat.

Přečtěte si také

Trendy pri organizaci svatby

Milé nastávající nevěsty, přinášíme Vám několik inspirací k výzdobě svatební sály, jak lze překvapit hostí netradičním stolováním či svatebním menu.

1461 Číst

5 nejčastějších chyb při výběru šatů

Milé budoucí nevěsty. V našem svatebním salonu EL v Brně jsme se za několikaletou praxi setkali s těmito chybami některých nevěst. Doporučujeme se jim vyhnout. Výběr svatebních šatů se tak stane skute...

2882 Číst

Tip na skvělé víno

Právě probíhá na naší FB stránce soutěž o 6 lahví luxusního vína.

1226 Číst

Svatební salon Brno - Salon El

Historie svatebního salonu v Brně, konkrétně Salonu El sahá nepřímo až do roku 2005. Tehdy jsme v Bratislavě otevřeli náš nový svatební salon EL.

1391 Číst