12. 08. 2016 2507

Přečtěte si užitečné informace o tom, jak probíhá půjčování svatebních šatů v našem salonu EL v Brně. Každé nevěstě věnujeme maximální pozornost a je pro nás důležité, aby se nevěstou ve svůj jedinečný svatební okamžik cítila opravdu jako skutečná princezna. Proces je jednoduchý a zajistí individuální přístup.

1. Krokem je objednání se do salonu. Buď tak učiníte telefonicky +420 773 555 843 nebo e-mailem nasvatebnisalonel@gmail.com.

Dohodneme si čas, během kterého se náš personál bude s maximální ochotou a profesionalitou věnovat jedině nevěstě.

2. Návštěva salonu EL v Brně je klíčovým okamžikem. Nevěsty mají často předem prohlídnutou naši bohatou nabídku svatebních šatů na naší www stránce www.salonel.cz a také poznamenané modely, které se jim líbí. Pokud ne, velmi ochotně a rádi nevěstě pomůžeme vybrat její vysněné šaty u nás. Velmi často přijdou nevěsty s poradcem. Je běžné, že nevěstám samozřejmě dáváme doporučení i my v salonu a také nevěstu v šatech fotíme. Nevěsta má tak dostatek času se rozhodnout, které šaty budou její ozdobou v den svatby.

3. Zkoušení šatů a selektování vybraných modelů v prvním kole je velmi důležitá část příprav. Zkoušíme a doporučujeme různé doplňky jako např. závoj, bolerko, ozdoby do vlasů, bižuterie a pod. Snažíme se s nevěstou komunikovat a získat její charakteristiku co nejpřesněji. Každý typ ženy se obléká jinak. Ať jde o sportovkyni, romantičku, konzervativní osobnost nebo spíše extravagantní, vždy se snažíme tyto aspekty zahrnout do našich doporučení. Typ svatby, oblečení a postava ženicha, to vše jsou údaje, které nám napoví, jak dosáhnout maximální souhru všech faktorů a najít takové svatební šaty, ve kterých se nevěsta bude nejen cítit příjemně ale zazáří jako nikdy předtím.

4. Rezervace a sepsání objednávky svatebních resp. společenských šatů dle dohody.

5. dva až tři týdny před svatbou je takzvaná finální zkouška šatů s botami a doplňky. Šaty je stále možné doladit a upravit podle typu postavy.

6. Zpravidla ve čtvrtek nebo pátek před svatbou se šaty vyzvednou v salonu EL v Brně.

7. Závěrečná část je vrácení šatů po svatbě dle dohody. Zajímají nás všechny detaily a postřehy nevěsty. Její spokojenost a to, jak se v šatech cítila. Všechno jsou to velmi cenné informace, které nám pomáhají naše služby půjčování svatebních šatů v salonu EL v Brně neustále zlepšovat.

Přečtěte si také

Tip na skvělé víno

Právě probíhá na naší FB stránce soutěž o 6 lahví luxusního vína.

1357 Číst

Svatební veletrh INTERBRIDE 2015

Ve dnech 6. až 8. června jsme měli jedinečnou příležitost navštívit světoznámy veletrh svatebních šatů a doplňků, INTERBRIDE konané v německém Dusseldorfu.

1135 Číst

Trendy svatebních šatů na jaro/léto 2015

Blíží se Váš den "D" a Vy nevíte, co je IN v trendech svatebních šatů pro tuto sezónu? Přečtěte si několik tipů od nás!

1689 Číst

Pozor na čínské svatební šaty

Jako budoucí nevestička, právě stojíte před otázkou. Vaše vysněné šaty jste našli i na internetové stránce s čínským zbožím v podezřele nízké částce. Stojíte před otázkou: Riskovat to a koupit si číns...

2404 Číst