04. 08. 2016 1156
Historie svatebního salonu v Brně, konkrétně Salonu El sahá nepřímo až do roku 2005. Tehdy jsme v Bratislavě otevřeli náš nový svatební salon EL. Krásné nevěsty tak mohli okusit kvalitní svatební šaty značky MAGGIE SOTTERO za skvělé ceny. Osobní přístup při výběru šatů na tak významný den, jako je ten svatební, jsme definovali jako hlavní poselství a motto salonu El. O několik let v roce 2010 jsme otevřeli novou pobočku svatebního salonu i v Brně. Do nabídky svatebních šatů se začleňuje i Svatební salon EL.

Svatební salon El v Brně tak začíná naplňovat i ty nejnáročnější požadavky budoucích nevěst. Naše snaha a odhodlanost na sobě pracovat a přinášet do nabídky svatebních šatů stále nové modely a trendové doplňky nás pasovala do role stát se i výhradním zástupcem značky MAGGIE Sottero pro Brno a okolí.

Pokud byste se zeptali, kde to všechno začalo, museli bychom jít ještě hlouběji. Naši rodiče dodnes aktivně provozují úspěšné svatební salony např. v Trenčíne a Myjavě. Jsme rodinná firma a naše služby poskytujeme se srdcem a chutí nabídnout Vám skutečně to nejlepší. Svatebních salonů je v Brně několik. Přesvědčíme Vás ale, že naše zkušenosti a osobní přístup dokáží tak náročný proces výběru svatebních šatů skutečně usnadnit a zpříjemnit. Těšíme se na Vás. Váš Salon El - oblíbený svatební salon v Brně.

Jak se rozhodnout, který svatební salon v Brně navštívit? 

Pomohou Vám i tyto reference:

Nevěstička Michaela:
Dobrý den, chtěla bych Vám moc Poděkoval za půjčení, doporučení a profesionalitu při výběru svatebních šatů. Vybrala jsem si šaty Louders a jsem za to velice ráda. Vždy jsem chtěla být v den "D" princeznou a díky Vám se mi to splnilo. Šatičky se úplně všem líbily a hlavně mele úspěch u manžela, který je viděl až v den svatby. Děkuji za tu krásu. Michaela.

Nevěsta Miška:
Dobrý den, Den se vydařil a šaty se všem moc líbily. Děkuji Vám za vaše služby, budou doporučit. 
Zdraví manželé Otoupalíkovi.

Nevěsta Lucia:
Dobrý den, zašili Slíbené fotografie svatebních šatů. A ještě jednou mockrát děkuji za profesionální přístup. Se Šatičky jsem sklidila obrovský úspěch.

Více o svatebních šatech našich nevestičiek najdete v referencích svatebního salonu v Brně - Salonu El

Přečtěte si také

Nová kolekce - šaty AUDRIANNA

Šaty Audriana, z nové kolekce Maggie Sottero, definuje asi nejlépe romantika zahalena do jemné krajky… Tyto šaty jsou určeny pro nevěsty, které touží po romantice, ale zároveň i po čistých a jemných l...

967 Číst

Trendy pri organizaci svatby

Milé nastávající nevěsty, přinášíme Vám několik inspirací k výzdobě svatební sály, jak lze překvapit hostí netradičním stolováním či svatebním menu.

1205 Číst

5 nejčastějších chyb při výběru šatů

Milé budoucí nevěsty. V našem svatebním salonu EL v Brně jsme se za několikaletou praxi setkali s těmito chybami některých nevěst. Doporučujeme se jim vyhnout. Výběr svatebních šatů se tak stane skute...

2461 Číst

Nová kolekce - šaty MARIAM

Pokud toužíte po romantickém, ale zároveň originálním a velmi jemném stylu svatebních šatů, pak šaty MARIAM z nové kolekce Sottero and Midgley jsou pro Vás! Právě moderní romantičnost se nachází v tom...

1181 Číst