12. 08. 2016 2405
Jako budoucí nevestička, právě stojíte před otázkou. Vaše vysněné šaty jste našli i na internetové stránce s čínským zbožím v podezřele nízké částce. Stojíte před otázkou: Riskovat to a koupit si čínskou "zajíce v pytli"?

Svatební šaty jsou luxusní, tzv. high-end produkty, které můžete klidně přirovnat např. k značkovým, luxusním kabelkám. Platí tedy: cena odpovídá kvalitě. Není to jako když si chcete koupit bílou či černou techniku. Porovnáte si ceny na internetu, v kamenné prodejně si zboží "ohmatáte" a následně na internetu zakoupíte levnější. Šaty jsou totiž skutečně odlišné. Platí zde proto jiná pravidla. Jaké?

Čínský výrobci samozřejmě budou tvrdit, že jejich šaty jsou totožné s těmi značkovými. Není tomu tak. Často jsou to právě rozdíly, které vidět již při prvním srovnání. Zároveň se v nich nevěsta nesrovnatelně odlišně cítí. Kvalitní značkové šaty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, perličky jsou zdobeny krásným a lukrativním Swarovski crystal, kostice šatů jsou vyztuženy a celkový pocit v takových značkových šatech je pro nevěstu nesrovnatelný. Toto při čínské atrapy prostě chybí.Jak si ověříte, že šaty jsou skutečné značkové? Výhradní zastoupení značky je jednoduché si ověřit. Svatební salon El v Brně Vám například předloží platný certifikát pravosti. Tento certifikát vystavují pouze autorizovaní distributoři dané značky např. Maggie Sottero a to na přísně kontrolovaných originálních formulářích. V salonu EL, jako zástupce značky Maggie Sottero, Vám na požádání tento formulář také předložíme nebo vystavíme.Už jste šaty z čínské webstránky objednali a vyplatily? Není nic neobvyklého, když webstránka vašeho dodavatele z Číny odrazu po uhrazení částky zmizí. Vy tak své šaty snů pravděpodobně neuvidíte. Dobrat se k původnímu obchodníkovi a domáhat se náhrady je téměř nemožné. Proto v Salonu EL v Brně doporučujeme vyvarovat se nákupem čínských šatů přes internet bez verifikována platby např. bezpečných systémů PayPal apod.

Jazyková bariéra také nejednou způsobila komplikace. Zadáváte objednávku v anglickém jazyce. V procesu přijetí objednávky a překladu může dojít k nesprávné interpretaci objednávky a vy tak až doma zjistíte, že Vám dorazili šaty o číslo menší nebo v jiném odstínu barvy. Divili byste se, ale i takové paradoxy se již reálně staly.
Jelikož neplatí totéž jako u již zmíněných elektrospotřebičích, že si své šaty vyzkoušíte v salonu a na internetu objednáte z Číny. Totiž, zboží téměř s určitostí nebude totožný a už vůbec ne stejně kvalitní. Namísto obav z toho jak by to dopadlo, se v salonu EL v Brně můžete spolehnout na náš odborný personál. Šaty si vyzkoušíte přesně na Váš typ postavy, šaty přesně upravíme dle aktuálních rozměrů Vaší postavy týden před svatbou. Máte tak jistotu, že v svůj nezapomenutelný den budou Vaše šaty zářit a sedět Vám jako ulité. I příjemný pocit v šatech a zářivé doplňky Swarovski crystal doplní pocit kouzelné a dokonalé svatby. Fotografie, které si budete o několik let se svou rodinou prohlížet, budou říkat za všechno. V ten den jste skutečně zářily.Mnohé nastávající nevěsty se obávají, že pokud si zapůjčí šaty v salonu, nebudou zcela nové, ale už použité, opotřebované ... není tomu tak, protože s měnícími se trendy nakupujeme ročně minimálně kolem 40 nových modelů šatů, a ty, které již nesplňují vysokou kvalitu nebo neodpovídají trendům, z nabídky vyřazujeme. Tak si u nás nevěsta může být jistá, že u nás zapůjčené šaty budou splňuje tu nejvyšší kvalitu.

Samozřejmě rozumíme ekonomické stránce věci. Pokud jste rozhodnuto, že si šaty objednáte přece jen z čínské webstránky, doporučujeme, jestliže si šaty raději za nižší částku necháte ušít u švadleny na míru. Kvalitnější originál je vždy lepší než nepovedená kopie. Těšíme se na Vás v našem svatebním salonu EL v Brně.


Přečtěte si také

Svatební šaty v salonu EL - Jak to probíha?

Přečtěte si užitečné informace o tom, jak probíhá půjčování svatebních šatů v našem salonu EL v Brně. Každé nevěstě věnujeme maximální pozornost a je pro nás důležité, aby se nevěstou ve svůj jedinečn...

2507 Číst

Tip na skvělé víno

Právě probíhá na naší FB stránce soutěž o 6 lahví luxusního vína.

1357 Číst

Svatební šaty v Salone EL, Brno pro každou nevěstu

Svatební salon EL Brno zastupuje jednu z nejžádanějších a nejvíce uznávaných svatebních šatů na světě. Maggie Sottero a Sottero and Midgley jsou značky svatebních šatů, které získaly již mnoho ocenění...

1988 Číst