11. 08. 2016 2467
Maggie Sottero je jedna z nejznámějších a nejvyhledávanějších značek svatebních šatů na světě. Značka Maggie Sottero vznikla v roce 1997. Maggie Sottero nabízí v podobě svých šatů originálního designu a jedinečných střihů také luxus a vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. I to byl důvod, proč jsme se rozhodli v našem salonu EL v Brně nabízet svatební šaty právě značky Maggie Sottero.

Svatební šaty Maggie Sottero jsou navrhovány designéry z australského Sydney i amerického Salt Lake City a právě tato mezinárodní spolupráce a různorodost vnesla do šatů unikátní eleganci a kvalitu.
 
Kromě originálního designu, naše nevěsty v šatech od Maggie Sottero pocítí na sobě luxusní materiály, krystalky Swarovski a zažijí Maggie Magic. Šaty jsou navrženy tak, aby postavu zoštíhľovali, případně její zvýraznily ty pravé neodolatelné křivky.

Jaká je nová kolekce Maggie Sottero dnes?
Kromě klasických elegantních a romantických střihů a stylů, nová kolekce se zaměřuje i na retro styl 30. let minulého století, éry Great Gatsbyho, která se vyznačuje zejména štrasem, krajkou a užšími střihy.

Velkým hitem této kolekce jsou také dekorované krajkou hřbety, které nevěstě dodají ještě více elegance a originality. Navštivte náš salon EL v Brně a podívejte se živě např. i tyto modely svatebních šatů Maggie Sottero:

...a další v ponuke Svatebních šatů Salonu EL Brno.

Přečtěte si také

Jaké svatební šaty se nejvíce hodí k Vaší postavě?

Každá z nás je originální a to platí i při výběru svatebních šatů. každé postavě sednou "jako ulité" jiné svatební šaty, přičemž to ovlivňuje několik faktorů. A možná, pokud máte už i nějaké šaty vysn...

3456 Číst

Svatební salon Brno - Salon El

Historie svatebního salonu v Brně, konkrétně Salonu El sahá nepřímo až do roku 2005. Tehdy jsme v Bratislavě otevřeli náš nový svatební salon EL.

1156 Číst

Trendy svatebních šatů na jaro/léto 2015

Blíží se Váš den "D" a Vy nevíte, co je IN v trendech svatebních šatů pro tuto sezónu? Přečtěte si několik tipů od nás!

1322 Číst

Tip na skvělé víno

Právě probíhá na naší FB stránce soutěž o 6 lahví luxusního vína.

971 Číst