11. 08. 2016 944
Blíží se Váš den "D" a Vy nevíte, co je IN v trendech svatebních šatů pro tuto sezónu? Přečtěte si několik tipů od nás!

1. VZDUŠNÉ SUKNĚ: Velkým hitem této sezóny nejsou pouze velké tylové, či z jiného materiálu vyrobené sukně... ale také jemné, vzdušnější a étericky působící sukně. Vrchní díl může být jednoduchý či bohatě zdoben.
2. MINIMALSIMUS:  Šaty plné třpytek budou asi pro většinu nevěst těmi vysněnými... no tuto sezónu okouzlíte i v šatech bez aplikacií, úplná jednoduchost, minimalismus Vám přinesou pohodlí, ale udělají z Vás také "chic" nevěstu!
3. VÝRAZNĚ ZDOBEN DEKOLT: Hledáte něco jiného než klasické srdíčkové výstřihy a korzet s odhalenými rameny? Pak šaty, kde vrchní díl, korzet, je překrytý krajkou, je ten správný styl svatebních šatů, jakož i další okouzlující prvek  šatů  této sezóny.
4. DEKORACE RAMEN: Dekorace, ať již ramínka nebo mírně zahalení ramen a vrchní části rukou, se na molech objevilo tuto sezónu více než kdy jindy předtím... Takto navržené šaty působí sexy, a romanticky zároveň a aplikace v okolí ramen dodávají nevěstě i velkou špetku originality. Kromě toho, takto navržené šaty dokážou opticky zúžit zejména oblast pasu, což je pro každou nevěstu pouze lichotivé.
5. DLOUHÉ RUKÁVY: Do módy se opět vracejí šaty s dlouhým rukávem - tento rukáveky by měl být jemný, týlní, proplétaný krajkou. Takové šaty jsou vhodné zejména na tradiční svatby, kde nevěsta by neměla být odhalena při obřadu v kostele.
6. BARVY JINÉ NEŽ BÍLÁ ČI SMETANOVÁ: Nebojte se experimentovat a pokud se toužíte odlišit, dopřejte si šaty v netradičních odstínech ... Zkuste například odstíny růžové. Pokud jste konzervativnější typ, doplňte tradiční odstíny šatů alespoň netradiční barvou pásku, který slouží jako velmi estetický doplněk šatů každé nevěsty.
Těšíme se na Vás. Svatební  Salon El – Brno

Přečtěte si také

5 nejčastějších chyb při výběru šatů

Milé budoucí nevěsty. V našem svatebním salonu EL v Brně jsme se za několikaletou praxi setkali s těmito chybami některých nevěst. Doporučujeme se jim vyhnout. Výběr svatebních šatů se tak stane skute...

1795 Číst

Jaké svatební šaty se nejvíce hodí k Vaší postavě?

Každá z nás je originální a to platí i při výběru svatebních šatů. každé postavě sednou "jako ulité" jiné svatební šaty, přičemž to ovlivňuje několik faktorů. A možná, pokud máte už i nějaké šaty vysn...

2657 Číst

Svatební veletrh INTERBRIDE 2015

Ve dnech 6. až 8. června jsme měli jedinečnou příležitost navštívit světoznámy veletrh svatebních šatů a doplňků, INTERBRIDE konané v německém Dusseldorfu.

583 Číst

Nová kolekce - šaty LAURALEE

Šaty Lauralee jsou ideální pro beznadějné romantičky :), které touží být éterickou, ale zároveň originální a nadčasovou nevěstou. Sukně těchto šatů se skládá z několika vrstev jemného tylu a je taktéž...

664 Číst