11. 08. 2016 1071
Blíží se Váš den "D" a Vy nevíte, co je IN v trendech svatebních šatů pro tuto sezónu? Přečtěte si několik tipů od nás!

1. VZDUŠNÉ SUKNĚ: Velkým hitem této sezóny nejsou pouze velké tylové, či z jiného materiálu vyrobené sukně... ale také jemné, vzdušnější a étericky působící sukně. Vrchní díl může být jednoduchý či bohatě zdoben.
2. MINIMALSIMUS:  Šaty plné třpytek budou asi pro většinu nevěst těmi vysněnými... no tuto sezónu okouzlíte i v šatech bez aplikacií, úplná jednoduchost, minimalismus Vám přinesou pohodlí, ale udělají z Vás také "chic" nevěstu!
3. VÝRAZNĚ ZDOBEN DEKOLT: Hledáte něco jiného než klasické srdíčkové výstřihy a korzet s odhalenými rameny? Pak šaty, kde vrchní díl, korzet, je překrytý krajkou, je ten správný styl svatebních šatů, jakož i další okouzlující prvek  šatů  této sezóny.
4. DEKORACE RAMEN: Dekorace, ať již ramínka nebo mírně zahalení ramen a vrchní části rukou, se na molech objevilo tuto sezónu více než kdy jindy předtím... Takto navržené šaty působí sexy, a romanticky zároveň a aplikace v okolí ramen dodávají nevěstě i velkou špetku originality. Kromě toho, takto navržené šaty dokážou opticky zúžit zejména oblast pasu, což je pro každou nevěstu pouze lichotivé.
5. DLOUHÉ RUKÁVY: Do módy se opět vracejí šaty s dlouhým rukávem - tento rukáveky by měl být jemný, týlní, proplétaný krajkou. Takové šaty jsou vhodné zejména na tradiční svatby, kde nevěsta by neměla být odhalena při obřadu v kostele.
6. BARVY JINÉ NEŽ BÍLÁ ČI SMETANOVÁ: Nebojte se experimentovat a pokud se toužíte odlišit, dopřejte si šaty v netradičních odstínech ... Zkuste například odstíny růžové. Pokud jste konzervativnější typ, doplňte tradiční odstíny šatů alespoň netradiční barvou pásku, který slouží jako velmi estetický doplněk šatů každé nevěsty.
Těšíme se na Vás. Svatební  Salon El – Brno

Přečtěte si také

Maggie Sottero a svatební salon EL v Brně

Maggie Sottero je jedna z nejznámějších a nejvyhledávanějších značek svatebních šatů na světě.

2132 Číst

Svatební salon Brno - Salon El

Historie svatebního salonu v Brně, konkrétně Salonu El sahá nepřímo až do roku 2005. Tehdy jsme v Bratislavě otevřeli náš nový svatební salon EL.

897 Číst

Pozor na čínské svatební šaty

Jako budoucí nevestička, právě stojíte před otázkou. Vaše vysněné šaty jste našli i na internetové stránce s čínským zbožím v podezřele nízké částce. Stojíte před otázkou: Riskovat to a koupit si číns...

1482 Číst

Svatební šaty v salonu EL - Jak to probíha?

Přečtěte si užitečné informace o tom, jak probíhá půjčování svatebních šatů v našem salonu EL v Brně. Každé nevěstě věnujeme maximální pozornost a je pro nás důležité, aby se nevěstou ve svůj jedinečn...

1583 Číst